| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.81.2mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1005mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| VERRICHTING | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 210m/min |
| Gewicht | 6t |
| Rollers | 15 stations |
|---|---|
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Materiaal van de snijmachine | Cr12 |
| type aandrijving | Keten aandrijving |
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
|---|---|
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1000 mm |
| Rollerstations | 10/12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | Gezondheid en gezondheid, 12/15 |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiële breedte | Aanpasbaar op basis van behoefte |
|---|---|
| Materiaaltype | Gelast staal |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
| Kracht | 11+7.5kw |
| Materiaaldikte | 1.53mm |