| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 10/15Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 925 mm |
| Rollerstations | 12/16 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 915mm |
| Rollerstations | 12/13Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Verrichting | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 925 mm |
| Rollerstations | 16Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 8/13Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12/22 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 12/17 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Verrichting | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht | 6t |