| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
|---|---|
| Hs-code | 8462219000 |
| Hoofdmotorvermogen | 4 kW |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Diameter hoofdas | 70 mm |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
| haven van laadplaats | haven van Tianjin |
| Materiaaldikte | 0.30.6mm |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Stroomvoorziening | 380V, 50HZ, 3PHASE |
|---|---|
| Rolvormende dikte | 0.3-0.8 mm |
| Havens van uitvoer | Tianjin-haven of andere Chinese haven |
| Type | Automatisch |
| Hydraulische post | 5.5 KW, 46# Hydraulische olie |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Kracht | 4+4KW |
|---|---|
| Structuur | Tribunetype |
| Snelheid van vorming | 10 m/min |
| Rollen | 3 stations |
| De Diameter van de rolschacht | 80 mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 1.6-2 mm |
| Versnelling | 10 m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |