| Rollen | 14Stations |
|---|---|
| Kracht | 4 kW |
| Structuur | Tribunetype |
| Snelheid van vorming | 12m/min |
| Schacht | 45# staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1000 mm |
| Rollerstations | 11/12 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12/17 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 10/12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 12/13Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 12/14 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 16Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 16/17 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm0 |
| Rollerstations | 13/15 station |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |