| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 19 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Nokafdekplaat Roll vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Gebruik | Dak |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 4m/min |
| Dekking | 1000mm |
| Machinegewicht | 4.5t |
| Verzending | 40GP |
| Type | golfblad dat machine maakt |
|---|---|
| Geschikte Markt | Azië |
| Gebruik | dak en muur |
| Power | 4+4kw |
| spanning | 380V of aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| vermogen | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Transmissie | Ketting |
| Spanning | 3Phase van 220V 60HZ |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
| haven van laadplaats | haven van Tianjin |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Koud walsen vormmachine |
| Dikte | 12mm |
| Capaciteit | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |