| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| VERRICHTING | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 210m/min |
| Gewicht | 6t |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 15/16Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 12/13Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Betalingscondities | 30% storting door TT vooraf, het saldo dat vóór levering moet worden betaald. |
| Levering vermogen | 20Set/Month |
| Plaats van herkomst | GEMAAKT IN CHINA |
| materiële breedte | 1500 |
|---|---|
| Dikte | 0.6mm |
| Lengte | 80M |
| de nical steun van technologie \ | Het gehele leven |
| Productie | 4m/min |
| Transmissie | Ketting |
|---|---|
| codeur | Omron |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Machinabasis | H-balk |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 14/24 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |