| Type | 1100mm Rusland het type verglaasde broodje die van het het dakwerkpaneel van de staptegel machine vo |
|---|---|
| Breedte | 1250 |
| dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Broodje die Machine vormen |
| Type | Dakcomité Broodje die Machine met Hydraulisch Knipsel vormen |
|---|---|
| Rollen | 20 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Type | Geglazuurde tegelrolvormmachine |
|---|---|
| Breedte | 1250 |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 2-4m/min |
| Dimensie | 7.5*1.5*1.2m |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | Geglazuurde tegels Roll vormmachine |
|---|---|
| Breedte | 1250 |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 24m/min |
| Dimensie | 7.5*1.5*1.2m |
| Type | rolvormmachine voor geglazuurde tegels |
|---|---|
| Breedte | 1200 |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 14Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |