| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Het Bladbroodje die van het staaldakwerk Machine vormen |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1220MM |
| Rollerstations | 11Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 15Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Type | Het hoge snelheid Gegalvaniseerde Broodje die van het Dakwerkblad Machine met Hydraulisch Knipsel vo |
|---|---|
| Rollen | 26 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Dimensie | 11*1.3*1.5 m |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | broodje die machine vormen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| Dikte | 0.81.2mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Rolposten | 18 Posten |
|---|---|
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |