| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | blinddeur |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Gewicht van de machine | 8-9T |
|---|---|
| Materiaaltype | Gelast staal |
| Afmetingen van de machine | 12.1*1,5*1,6m |
| Materiaaldikte | 1.53mm |
| Rollers | 18-20Stations |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 1.5 mm |
| Versnelling | 10 m/min |
| Kleur | Groen |
| Breedte | 190 mm |
| Macht | 5.5kw |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Ponsen | Beschikbaar |
| Eigenschap | twee in |
| Gebruik | Drywall Systeem |
| Type | De dubbele laag van RT 8-14 |
|---|---|
| Breedte | 1250 mm |
| Rollen | hogere 10 rijen onder 13 rijen |
| Uitgevoerd | Polen |
| de kleur van de machine | bule |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |