| Materiaal | DX51 |
|---|---|
| Breedte | 333 |
| levensduur | 10 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| kleur | blauw |
|---|---|
| type | volledige automatisch |
| controlesysteem | PLC controle |
| scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| per maand | 30 reeksen |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het knipsel van de vliegzaag |
| Snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| controlesysteem | PLC Controle |
| Grondstoffenbreedte | 1250MM |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Geschikt materiaal | GI PPGI |
|---|---|
| Snelheid | 45m/min |
| Gewicht | 2.5T |
| rollen | Cr12 |
| Type | Stud&Track |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 30days |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | nagel en spoor |
|---|---|
| capaciteit | 15-45m/min |
| eigenschap | einde niet knipsel |
| aandrijving | lager |
| dikte | 0.30.6mm |