| Gewicht | 3000kg-20000kg |
|---|---|
| type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| controlesysteem | PLC controle |
| grondstoffenbreedte | 1250mm |
| grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Tegeltype | Staal |
|---|---|
| Macht (w) | 5.5kw |
| Voltage | 380V |
| Gewicht | 4.5T |
| Controle | Plc computercontrole |
| Garantie | 18 maand |
|---|---|
| Control System | Panasonic PLC |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Macht | 4+4KW |
| Gewicht | 5-6T |
| lengte | 78M |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Macht | 4+4KW |
| Gewicht | 5-6T |
| lengte | 78M |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
|---|---|
| PLC's | Delta (aanpasbaar) |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Basiskader | 350H staal |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Kracht | 4+4KW |
| Gewicht | 5-6T |
| Lange | 7 tot 8 meter |
| Gebruik | goot |
|---|---|
| Profiel | aangepaste |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Maat | 4“ 5“ 6“ |
| gewicht ‚ | 2T |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |