| Gebruik | Regenpijp |
|---|---|
| Basiskader | 350H staal |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
| Capaciteit | 10-15 m/min |
| Materiaal van de rol | CR12 |
| Materiële breedte | Aanpasbaar op basis van behoefte |
|---|---|
| Materiaaltype | Gelast staal |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
| Kracht | 11+7.5kw |
| Materiaaldikte | 1.53mm |
| Strijdtype | Keten aandrijving |
|---|---|
| Rollers | 18-20Stations |
| snijlengte | Kan worden ingesteld in het Contorl paneel |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 8-9T |
| Materiaal | Geschilderd staal |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 810m/min |
| Roller | No.45 staal |
| Blade | CR12 |
| Macht (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Geschikt materiaal | GI PPGI |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Gewicht | 2.5T |
| Materiaal van de rollen | CR12 |
| Sollicitatie | drywall systeem |
| Materiaal | Kleur staal |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | aangepaste |
| Gewicht | 7T |
| Lengte | 9m |
| Gebruik | Dak |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 5.6t |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Gebruik | dak |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 6.6T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Gebruik | dak |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 6.6T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |