| Gebruik | goot |
|---|---|
| Type | aangepaste |
| Lengte | aangepaste |
| Materiaal | DX51 |
| Capaciteit | 10m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Dikte | 1.5mm |
|---|---|
| Breedte | 1500mm |
| Garantie | 12 maanden |
| De dienst | hele leven |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | vloerdek |
|---|---|
| Dikte | 1.5mm |
| Snelheid | 10m/min |
| Roller | 24 rijen |
| Gewicht | 305 |
| Gebruik | Nagel en Spoor |
|---|---|
| Capaciteit | 25m/min |
| Voorzien zijn van | einde niet knipsel |
| Drijfveer | Handelswijze |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 40 m/min |
| Profiel | Op maat |
| Voorzien zijn van | spoorknipsel |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | DX51 |
|---|---|
| Breedte | 333 |
| Dikte | 0,5 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |