| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1000 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| onderdelen | het kleurrijke de lossingsrek van de staalplaat, golfeenheid (tegelpers), samengestelde gastheereenh |
|---|---|
| de grootte van de schuimmachine | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| macht | gastheer 3KW met cirkelvormig reductiemiddel |
| Aantal van het vormen van rijen | rij 13 -- 15 (de rij hangt van het geselecteerde model af) |
| rubber vlak broodje | 150 mm |
| Samenstellingsgastheer | vierkante buis 80 * 160 * 6mm |
|---|---|
| Motormacht | 28KW |
| Machinegewicht | 15 T |
| Dimensies | 45.000 * 2500 * 2500mm |
| hoeveel arbeiders om te werken | 5 volkeren |