| Goedkeuring | ISO |
|---|---|
| Geschikt Materiaal | HRB60 of gelijkwaardig |
| Materiële Dikte | 0.20.6mm |
| Rol | Hoogwaardig 45#-staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Gebruik van | Downpipe |
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Basiskader | 350H staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | dak |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 6.6T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Gewicht | 4-5T |
|---|---|
| Gebruik | Het verglaasde Comité van het Tegeldakwerk |
| controlesysteem | PLC Controle |
| Het voeden breedte | 1200mm |
| Materiële Dikte | 0.30.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| onderdelen | het kleurrijke de lossingsrek van de staalplaat, golfeenheid (tegelpers), samengestelde gastheereenh |
|---|---|
| de grootte van de schuimmachine | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Persbreedte | 1200 mm |
| Aantal van het vormen van rijen | rij 13 -- 15 |
| Hydraulische Postmacht | 3Kw |