| geschikt te verwerken | Gegalvaniseerde plaat |
|---|---|
| de grootte van de schuimmachine | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Snijder | Hydraulisch knipsel |
| Dikte | 0.3 - 0,6 mm |
| materiële breedte van PPGI | één meter |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81mm |
| Rollerstation | 14Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ50mm |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| VERRICHTING | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 210m/min |
| Gewicht | 6t |
| onderdelen | het kleurrijke de lossingsrek van de staalplaat, golfeenheid (tegelpers), samengestelde gastheereenh |
|---|---|
| de grootte van de schuimmachine | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Voeding | AC 380 Herz V/50 |
| Dikte | 0.3 - 0,6 mm |
| Elektrisch controlesysteem | PLC keurt touch screen goed, en de frequentieconvertor keurt taida goed. |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 15 m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollers | 45# staal |
| Type | Rollenvormende machine |
| Type | Floor Deck Roll Forming Machine |
|---|---|
| Cutting Type | Hydraulic Cutting |
| Speed | 8-15m/min |
| Motor | 11+11+5.5KW |
| Hs Code | 8455221000 |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Dikte | 1.2mm |
|---|---|
| Breedte | 1000mm |
| Garantie | 12 maand |
| de dienst | hele leven |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Het Broodje dat van de Kettingoverbrengingstegel Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting | 6.7*1.6*1.3m |