| PLC's | Delta (aanpasbaar) |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Materiaal voor rollen | Cr12 |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Gebruik | bouw |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.30.5mm |
| Capaciteit | 40m/min |
| Macht | 5.5+4+1.5KW |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 19 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Dakgootblad die Machine vormen |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Per maand | 30SETS |
| Diameter van de rol | 70 mm |
|---|---|
| Hydraulische kracht | 4 kW |
| werkingssnelheid | Ongeveer 15 meter per minuut. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie |
| Scherp Blad | CR12 vormstaal met Gedoofde Behandeling |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Basiskader | 350H staal |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |