| Tolerantie | +- 1,5 mm |
|---|---|
| Lijnstructuur | Portal-type frame stijl, A3 staal |
| het smeden vormt methode | vormsmeedstuk |
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
| werkingssnelheid | Ongeveer 15 meter per minuut. |
| Machinekleur | kan aanpassen |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulisch knipsel |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 333mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het knipsel van de vliegzaag |
| Snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Macht (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 210m/min |
| spanning | 380V 50 Hz 3 fase |
|---|---|
| Materiaal | gegalvaniseerde/kleurenstaalplaat |
| schacht | 75mm, vast lichaam |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Transmissie | Versnellingsbak of kettings het drijven |
|---|---|
| schachtdia | 70 |
| Markt | Duitsland |
| Rol | 45# staal |
| Capaciteit | 15m/Min |