| kleur | blauwe |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| PLC's | Delta (aanpasbaar) |
|---|---|
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Gebruik van | Downpipe |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
|---|---|
| Motorvermogen | 5.5 kW |
| Materiaal van de rol | Cr12 |
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Gebruik van | Downpipe |
| kleur | Blauw |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Snijmethode | Het knipsel van de vliegzaag |
| Snelheid | 8-10m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Gebruik van | Downpipe |
|---|---|
| Basiskader | 350H staal |
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Capaciteit | 10-15 m/min |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 10/15Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 14 haltes |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1000 mm |
| Rollerstations | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |