| Gebruik | Dak |
|---|---|
| Dikte | 0,3-0,6 mm |
| Gewicht | 8.7T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Macht | 4+4KW |
| Gewicht | 5-6T |
| lengte | 78M |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Macht (W | 4+4KW |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Scherp Type | Hydraulisch Knipsel |
| Schachtmateriaal | 45# St |
| Functie | Dak |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Materiaal van de rol | Cr12 |
| Basiskader | 350H staal |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
| Gebruik van | Downpipe |
|---|---|
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Containerbehoefte | 1x40GP |
| Materiaaldikte | 0.450.6mm |
| Basiskader | 350H staal |