| Macht | 4+4 kW |
|---|---|
| Garantie | 24 maand |
| controlesysteem | Touch screen |
| Scherpe methode | Hydraulisch scherp systeem |
| het werk snelheid | 0 - 15 m/min |
| Macht | 4+4KW |
|---|---|
| Garantie | 24 maand |
| controlesysteem | Touch screen |
| Scherpe methode | Hydraulisch scherp systeem |
| het werk snelheid | 0 - 15 m/min |
| Macht | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Garantie | 24 maand |
| controlesysteem | Touch screen |
| Scherpe methode | Hydraulisch scherp systeem |
| het werk snelheid | 0 - 15 m/min |
| Gebruik | Vloerdek |
|---|---|
| Dikte | 1,2 mm |
| Gewicht | 28T |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Productie | 8-10m/min |
|---|---|
| Macht (w) | 4+4KW |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Arbeiders | 100 |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| spanning | 380V 50 Hz 3 fase |
|---|---|
| Materiaal | gegalvaniseerde/kleurenstaalplaat |
| schacht | 75mm, vast lichaam |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Gebruik | Dakgoot |
| macht | 4+4kw |
| Capaciteit | 10m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 12Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Macht | 17Kw |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Ponsen | Beschikbaar |
| Gebruik | gebouwen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |