| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 13Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Gebruik | Bouw |
|---|---|
| Type | Wals het Vormen van Machine koud |
| Dikte | 11.5mm |
| Capaciteit | 20-40M/MIN |
| Macht | 7.5+7.5kw |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Koud walsen vormmachine |
| Dikte | 12mm |
| Capaciteit | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |
| Type | Nokafdekplaat Roll vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 24m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 24m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |