| Diameter van de rol | 70 mm |
|---|---|
| Hydraulische kracht | 4 kW |
| werkingssnelheid | Ongeveer 15 meter per minuut. |
| Kenmerken | Hoge efficiëntie |
| Scherp Blad | CR12 vormstaal met Gedoofde Behandeling |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht van de machine | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | broodje die machine vormen |
| Materiaal | PPGI/GI |
|---|---|
| Snelheid | max 15m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| rollen | 45# staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 298mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 590mm |
| Rollerstations | 12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Motormacht | 28 kW |
|---|---|
| De drukrol | 45 staal |
| Gevormd | 13 rijen |
| Dimensies | 45.000 * 2500 * 2500mm |
| otal gewicht van de productielijn | 16 ton |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 6000 mm |
| Materiaal van de snijmachine | Cr12 |
| Totaal vermogen | 5.5 kW |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |