| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| model | HC30 |
|---|---|
| Type | Wals zich het Vormen koud |
| Tegelnaam | bamboe |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | De elektrische Machine van het het Metaaldak van de Controle Bevindende Naad |
|---|---|
| Rollen | 19 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Type | Het Broodje dat van de Kettingoverbrengingstegel Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 6.7*1.6*1.3m |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 14Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Tegel die Machine vormen |
| Gebruik | Dak |
| Macht (w) | 5.5+7.5KW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Kenmerken | Innovatief ontwerpen van afvoerapparatuur |
|---|---|
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Capaciteit | 10-15 m/min |
| Machina dimensie | 11.8mx0.78mx1.2m |
| Gebruik van | Downpipe |